Auto - Bio

Książki to tylko pretekst. Piszę o wszystkim, jeżeli ktoś napisał już wcześniej o tym książkę

Ja tylko pokazuję moje patrzenie na świat z perspektywy książek. Książek czasem wyselekcjonowanych, często zupełnie przypadkowych. Tak, piszę o wszystkim co mnie intryguje, bo czytam tylko to, co może pomóc mi wyjaśnić rzeczywistość. Nawet jeśli jest to niewyszukana powieść obyczajowa.


Jestem magistrem Świętej Teologii. Studiuję jeszcze Dialog i doradztwo społeczne na Wydziale Teologicznym UAM. Ukończyłam bez wyróżnienia liceum ogólnokształcące uczęszczając uprzednio do klasy o profilu dziennikarskim.

Nie czytam dużo, czytam za to wszędzie. Za to, podobno, posiadłam umiejętność szybkiego czytania. Popełniam całe mnóstwo błędów interpunkcyjnych.

Obecnie współtworzę projekt o wdzięcznej nazwie Abecedarium: Gentilis. Jest on serią krótkich filmików, w których przybliżamy sylwetki osób zajmujących się szeroko pojętą teologią. Poza tym bywamy śmieszne :)
[wyrobiłyśmy się, logistycznie wypadamy coraz lepiej :) ]Kiedyś prowadziłam, teraz zaprzestałam - blog o Poznaniu: poznanianki-cudawianki.blogspot.com

Wszystkie teksty zamieszczone na tym blogu są mojego autorstwa, czyli są moją własnością intelektualną (chyba, że zaznaczę inaczej). Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...